Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 30 listopada dyrektor Marek Tyrakowski wręczył nagrody przyznane w „Konkursie na kartkę bożonarodzeniową”. Do biblioteki szkolnej wpłynęło na konkurs 50 kartek wykonanych przez uczennice i uczniów naszej szkoły. Prace zostały wykonane różnymi technikami. Od malowanych farbami, rysowanymi kredkami po takie, których autorka wykorzystała skręcony bibułkowy sznurek. Komisja przyznała 3 nagrody (talony do sklepu „Kajet”) i 10 wyróżnień ( 5 wejściówek do AQUAPARKU w Jarocinie i 5 wejściówkę do Kina Echo). Specjalną nagrodę (słodycze) otrzymała klasa II d, która przygotowała rekordową liczbę, bo aż 15 kartek,
Nagrodzone zostały uczennice:
I m-ce – Izabela Stencel – kl. III a
II m-ce – Aleksandra Józefiak –  kl. I c
III m-ce – Agata Izydorczyk – kl. II a
Wyróżnienia otrzymują:
1. Julia Borowczyk – kl.II d
2. Aleksandra Ignasiak – kl. II d
3. Patrycja Kawałek –kl. I f
4. Marta Kotecka- kl. II d
5. Alicja Kozłowska – kl. II d
6. Joanna Krajka – kl. II d
7. Julia Miernik – kl. I c
8. Anna Stelmaszyk –kl.  I d
9. Weronika Szymańska –  kl.I a
10. Zuzanna Wieczorek – II a
Wystawę pokonkursową można oglądać w czytelni szkolnej do 7 grudnia.