KOMUNIKAT W SPRAWIE KORONAWIRUSA W SZKOLE

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W związku z pojawiającymi się informacjami w prasie lokalnej oraz na portalach społecznościowych informuję, że w piątek 09.10.2020r. otrzymałem informację  o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2 u jednej z uczennic klasy drugiej.

Po konsultacji z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarocinie oraz Starostwem Powiatowym w Jarocinie wydana została decyzja administracyjna o skierowaniu jednej klasy oraz dziesięciu nauczycieli na kwarantannę od 09.10.-16.10.2020r.  Klasa ta w w/w terminie objęta będzie nauką w formie zdalnej. Pozostali uczniowie odbywać będą zajęcia lekcyjne w trybie stacjonarnym.

                                                                     Marek Tyrakowski-dyrektor szkoły