IV Integracyjne Spotkanie Młodzieżowych DKK

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

IV Integracyjne Spotkanie Młodzieżowych DKK”
W środę 20 września członkowie Młodzieżowych Dyskusyjnych Klubów Książki z całej Wielkopolski spotkali się Wojewódzkiej Bibliotece w Poznaniu. W tym roku warsztaty dla młodzieży na temat sztuki pisania relacji i recenzji  prowadziła p. Paulina Surniak. Z naszej szkoły uczestniczyło w nich 5 uczennic z bibliotekarką Grażyną Cychnerską.
Oto krótka relacja Alicji z tego spotkania:
„Jak nie nudzić? Jak poradzić sobie w chińskim metrze? Jak zbudować most w obcej wiosce? I przede wszystkim jak to wszystko opisać? Na te pytanie odpowiedziała nam blogerka i podróżniczka pani Paulina Surniak, z którą mieliśmy okazje porozmawiać na tegorocznym spotkaniu DKK w Poznaniu.”

DSC_0456 DSC_0463 DSC_0469 DSC_0470 DSC_0473 DSC_0474