Indywidualne mistrzostwa szkoły w szachach

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 26 października w naszej szkole odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w szachach w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 38 graczy w tym 5 dziewcząt i 33 chłopców. Zawody poprowadził absolwent naszej szkoły, członek klubu szachowego z Jarocina – Paweł Witwicki. Zawody zostały rozegran systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, 15 minut dla każdego zawodnika.

Wyniki – kategoria dziewczyny:

  1. Laura Piękna
  2. Blanka Gintrowicz
  3. Aurelia Piękna

Wyniki – kategoria chłopcy:

  1. Bartosz Polaszyk
  2. Oskar Mazurek
  3. Mateusz Ciesielski

Reprezentacja szkoły w składzie: Polaszyk, Mazurek, Ciesielski, Piękna oraz rezerwowi Mazurek M., Gintrowicz będą reprezentować naszą szkołę na mistrzostwach powiatu jarocińskiego w drużynowych szachach, które odbędą się w listopadzie w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie.