Gala I Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Marszałek Józef Piłsudski”

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

15 maja 2023r. w sali herbowej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu miało miejsce uroczyste podsumowanie I Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „ Marszałek Józef Piłsudski” połączone z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom i finalistom konkursu.
Konkurs odbył się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki, dr Przemysława Czarnka, Wojewody Wielkopolskiego, Michała Zielińskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Roberta Gawła.
Drużyna naszego liceum w składzie: Wiktoria Zysk i Zuzanna Żórawska zostały laureatkami tego konkursu, zajmując 1 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Nagrody i dyplomy laureatom oraz finalistom wręczył Pan Robert Gaweł, Wielkopolski Kurator Oświaty. W uroczystej gali wzięła udział Wiktoria Zysk wraz z nauczycielem przygotowującym drużynę do konkursu.
Wiktorii i Zuzi jeszcze raz serdecznie gratulujemy!