Formularz elektroniczny zgłoszenia kandydata do I klasy LO

Formularz rejestracyjny kandydata. (Prosimy NIE PISAĆ wielkimi literami.)
    Dane kandydata:

Dane rodzica / opiekuna prawnego:

Na powyższy e-mail przesłane zostanie potwierdzenie rejestracji.

Adres zamieszkania:

Proszę o przyjęcie mnie do klasy pierwszej. Chcę zostać uczennicą/uczniem klasy:
    I wybór:

W przypadku braku miejsc w klasie pierwszego wyboru wybieram:
    II wybór:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pole wypełniają tylko kandydaci do klas: A, C, D, E oraz ci, dla których klasy A, C, D, E są klasami drugiego wyboru.

Jako pierwszy język obcy (kontynuacja ze szkoły podstawowej) wybieram:

Jako drugi język obcy wybieram:

Pole wypełniają tylko kandydaci do klasy B oraz ci, dla których klasa B jest klasą drugiego wyboru.

Języki angielski na poziomie rozszerzonym w klasie B jest obowiązkowy dla wszystkich.
    Jako drugi język na poziomie rozszerzonym w klasie B wybieram:

Jako trzeci przedmiot rozszerzony (poza językami) w klasie B wybieram:

Czy ta szkoła jest szkołą pierwszego wyboru?

Pozostałe dokumenty:
    1. Życiorys
    2. 2 fotografie
    3. Karta zdrowia
    4. Inne..... (np. zaświadczenia)
    można wysłać pocztą bądź dostarczyć osobiście do komisji rekrutacyjnej lub do sekretariatu szkoły w późniejszym okresie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z rekrutacją do Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. T. Kościuszki w Jarocinie zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1977 r.