Dzień Kobiet na sportowo

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

8 marca w naszej szkole świętowaliśmy dzień kobiet na sportowo. W turnieju piłki nożnej wzięło udział 14 żeńskich drużyn. Mecze rozgrywane były po 8 minut w grupach, z których wyłoniono po jednym zwycięzcy. Mecz o 3 miejsce odbył się między klasami 2b i 1e i to dziewczyny z 1 klasy zwyciężyły w dogrywce po rzutach karnych. W finale spotkały się reprezentacje klas 1d i 2c. Zwyciężczyniami turnieju zostały piłkarki z klasy 1d, które wygrały w finale 1:0. Oprócz pucharu za 1 miejsce wręczono również statuetki dla najlepszej bramkarki – Gabrysia Plócienniczak oraz najlepszej zawodniczki – Pauliny Walczak. Zawody sędziowali Oskar Olszewski, Filip Adamkiewicz oraz Wiktor Klarzyński. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały upominek w postaci kwiatka. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do galerii.

Fot. © LO, Bartosz Kostuj, Adam Michalak