„Co licealista wie o laboratorium?”

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

25 lutego odbyło się kolejne spotkanie z licealistami w ramach akcji „Co licealista wie o laboratorium?”! Tym razem na miejsce dotarliśmy w bardzo okrojonym, jednoosobowym składzie. Marysia odwiedziła I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie. Tym razem była to akcja na większą skalę, bo wzięli w niej udział uczniowie 6 klas z rozszerzoną biologią i chemią, czyli około 180 uczniów. Licealistom przedstawiono Nasz kierunek, usłyszeli również, jak wyglądają studia i jaka czeka Nas przyszłość i oczywiście dowiedzieli się też czym jest PTSML. „Biochemy” wykazały duże zainteresowanie kierunkiem, a ilość pytań zadawanych szczególnie przez uczniów klas I przeszła najśmielsze oczekiwania. Mam nadzieję, że z niektórymi będziemy mogli już niedługo spotkać się w murach Naszej uczelni, a może, kto wie, nawet i na spotkaniu PTSMLu.