Zjazd absolwentów

DYREKCJA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

im. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W JAROCINIE

oraz

STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW PAŃSTWOWEGO GIMNAZJUM

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

W JAROCINIE

 

ZAPROSZENIE

 

W roku 2019 mija 100 lat istnienia Państwowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Jarocinie. Z tej okazji serdecznie zapraszamy absolwentów i wychowanków do uczestnictwa w wielkim Zjeździe, który odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej, bądź wysłanie go jako załącznika e-mail.

Zwracamy się również z prośbą o przekazanie informacji o zjeździe koleżankom i kolegom, z którymi utrzymujecie Państwo kontakt.

Zgłoszenia na zjazd i wpłaty należy dokonać do 01.09.2019 r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków Państwowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie: 47 8427 0009 0020 1683 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Jarocinie z dopiskiem „Opłata zjazdowa”.

Koleżanki i koledzy! Zatrzymajcie się, żeby wyłowić ten dzień z napiętego kalendarza obowiązków zawodowych. Wróćcie do swojej starej Alma Mater, do najcieplejszych wspomnień szkolnych lat, do ludzi, z którymi spędziliście wiele lat życia.

Z nadzieją na wspólne przeżycie niezapomnianych chwil zapraszamy we wrześniu 2019 roku do Jarocina!

 

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego                                                                      Prezes Stowarzyszenia Absolwentów

im.  T. Kościuszki w Jarocinie                                                                                      mgr inż. Andrzej Frąckowiak

mgr Marek Tyrakowski

 

Formularz zgłoszenia na zjazd >>>

lub

Formularz w formacie Word do wysłania jako załącznik e-mail >>>

baner-720