Plan lekcji I LO i NSP

Obowiązuje od 1 października 2018 r.

3a gim 3b_gim 1a pod 1b pod 1c pod
2a pod 2b pod 4a pod 5a pod 6a pod
7a pod 7b pod 8a pod 3a 3b
3c 3d 3e 2a 2b
2c 2d 2e 1a 1b
1c 1d 1e 1f

3a gim
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
historia gim
Cieślak J.
paw4
polski gim
Wencek_B
paw4
polski gim
Wencek_B
paw4
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
paw4
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
D27
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
paw3
geografia gim
Woźniak R.
paw4
2.
8.55
polski gim
Wencek_B
paw4
polski gim
Wencek_B
paw4
polski gim
Wencek_B
paw4
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
paw4
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
D27
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
paw3
l wych gim
Zakrzewska A.
paw4
3.
9.50
wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3a
Dolata_M
SG2
matematyka gim
Masłowska_H
paw4
franc 3a + 3b 2 gim
Kubicka_G
paw4
hisz 3a 2 gim
Kulisz A.
B18K
niem 3a + 3b - 2 gim
Jaworska_A
D26K
niem 3a - 2 gim
Andrzejewska_D
czytelnia1
fizyka gim
Idziak_W
paw4
matematyka gim
Masłowska_H
paw4
4.
10.50
wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3a
Dolata_M
SG2
matematyka gim
Masłowska_H
paw4
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
D27
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
D26K
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
paw4
niem 3a - 2 gim
Andrzejewska_D
B13
niem 3a + 3b - 2 gim
Jaworska_A
B18K
hisz 3a 2 gim
Kulisz A.
D27
franc 3a + 3b 2 gim
Kubicka_G
paw4
biol 1 gim
Jezierska-Szyba
paw4
chem 2 gim
Zakrzewska A.
paw5
5.
11.45
polski gim
Wencek_B
paw4
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
paw4
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
paw3
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
D27
technika 1 gim 3a
Grzegorzewski_P
D26K
fiz2 gim
Idziak_W
paw4
matematyka gim
Masłowska_H
paw4
historia gim
Cieślak J.
paw4
6.
12.40
historia gim
Cieślak J.
paw4
wos gim
Cieślak J.
paw4
  matematyka gim
Masłowska_H
paw4
fiz1 gim
Idziak_W
paw4
technika 2 gim 3a
Grzegorzewski_P
D26K
7.
13.35
religia gim
ks. Korach M.
paw.4


ks.
paw4
chem1 gim
Zakrzewska A.
paw4
biol 2 gim
Jezierska-Szyba
paw5
  wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3a
Dolata_M
SG2
religia gim
ks. Korach M.
paw4


ks.
paw4
8.
14.30


zajęcia artystyczne3 3a + 3b gim 1
Pautrzak M.
paw4
  wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3a
Dolata_M
SG2
zajęcia artystyczne2 3a + 3b gim 1
Dziatkiewicz M.
paw4
zajęcia artystyczne1 3a + 3b gim 1
Słomczyńska K.
paw3
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


3b_gim
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
matematyka gim
A. Kniat
paw3
polski gim
Florczyk_I
paw3
technika 2 gim 3b
Grzegorzewski_P
D26K
fiz1 gim
Tomalak_T
paw3
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
paw4
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
D27
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
paw3
polski gim
Florczyk_I
paw3
2.
8.55
matematyka gim
A. Kniat
paw3
chem 2 gim
Zakrzewska A.
A9
biol 1 gim
Adamkiewicz_P
paw3
geografia gim
Woźniak R.
paw3
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
paw4
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
D27
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
paw3
polski gim
Florczyk_I
paw3
3.
9.50
wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3b
Wyduba A.
SG3
matematyka gim
A. Kniat
paw3
hisz 3b 2 gim
Poniedziałek E.
paw3
franc 3a + 3b 2 gim
Kubicka_G
paw4
niem 3a + 3b - 2 gim
Jaworska_A
D26K
polski gim
Florczyk_I
paw3
l wych gim
Wyduba A.
paw3
4.
10.50
wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3b
Wyduba A.
SG3
historia gim
Cieślak J.
paw3
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
D27
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
D26K
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
paw4
niem 3a + 3b - 2 gim
Jaworska_A
B18K
franc 3a + 3b 2 gim
Kubicka_G
paw4
hisz 3b 2 gim
Poniedziałek E.
paw3
wos gim
Cieślak J.
paw3
5.
11.45
historia gim
Cieślak J.
paw3
ang3 3a + 3b - 4 gim
Kałmucka_E
paw4
ang2 3a + 3b - 4 gim
Masztalerz E.
paw3
ang1 3a + 3b - 4 gim
Świejkowska_J
D27
doradztwo zawodowe
Zakrzewska A.
paw3
religia gim
ks. Korach M.
paw3


ks.
paw3
religia gim
ks. Korach M.
paw3


ks.
paw3
6.
12.40
chem1 gim
Zakrzewska A.
paw3
biol 2 gim
Adamkiewicz_P
A9
polski gim
Florczyk_I
paw3
matematyka gim
A. Kniat
paw3
historia gim
Cieślak J.
paw3
fizyka gim
Tomalak_T
paw3
7.
13.35
polski gim
Florczyk_I
paw3
technika 1 gim 3b
Grzegorzewski_P
D26K
fiz2 gim
Tomalak_T
paw3
  wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3b
Wyduba A.
SG3
matematyka gim
A. Kniat
paw3
8.
14.30
  zajęcia artystyczne3 3a + 3b gim 1
Pautrzak M.
paw4
  wf chł gim 3a + 3b
Tyrakowski_M
SG1
wf dz gim 3b
Wyduba A.
SG3
zajęcia artystyczne2 3a + 3b gim 1
Dziatkiewicz M.
paw4
zajęcia artystyczne1 3a + 3b gim 1
Słomczyńska K.
paw3
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
ang 1a - 3 pod
Szymańska A.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
wf. 1a+1b+1c - 2 pod
Adamczak E.
SG1
2.
8.55
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
3.
9.50
religia pod.
Papież B.
SP5
ang 1a - 3 pod
Szymańska A.
SP5
wf. 1a+1b+1c - 2 pod basen
Adamczak E.
basen1
religia pod.
Papież B.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
4.
10.50
ang 1a - 3 pod
Szymańska A.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
wf. 1a+1b+1c - 2 pod basen
Adamczak E.
basen1
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
5.
11.45
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
naucz. zintegr.
Adamczak E.
SP5
6.
12.40
         
7.
13.35
         
8.
14.30
         
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1b pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
wf. 1a+1b+1c - 2 pod
Leśnierowska P.
SG2
2.
8.55
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
religia pod.
Papież B.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
ang 1b - 3 pod
Szymańska A.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
3.
9.50
ang 1b - 3 pod
Szymańska A.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
wf. 1a+1b+1c - 2 pod basen
Leśnierowska P.
basen2
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
4.
10.50
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
wf. 1a+1b+1c - 2 pod basen
Leśnierowska P.
basen2
religia pod.
Papież B.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
5.
11.45
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
ang 1b - 3 pod
Szymańska A.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
naucz. zintegr.
Leśnierowska P.
SP4
6.
12.40
         
7.
13.35
         
8.
14.30
         
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1c pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
religia pod.
Papież B.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
religia pod.
Papież B.
SP3
wf. 1a+1b+1c - 2 pod
Urbaniak M.
SG3
2.
8.55
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
ang 1c - 3 pod
Szymańska A.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
3.
9.50
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
wf. 1a+1b+1c - 2 pod basen
Urbaniak M.
basen3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
4.
10.50
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
wf. 1a+1b+1c - 2 pod basen
Urbaniak M.
basen3
ang 1c - 3 pod
Szymańska A.
SP3
ang 1c - 3 pod
Szymańska A.
SP3
5.
11.45
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
naucz. zintegr.
Urbaniak M.
SP3
6.
12.40
         
7.
13.35
         
8.
14.30
         
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
ang 2a - 3 pod
Skowron M.
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
2.
8.55
religia pod.
Papież B.
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
wf. 2a+2b 2 pod basen
Kowalczyk
basen4
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
wf. 2a+2b 2 pod
Kowalczyk
SG1
3.
9.50
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
wf. 2a+2b 2 pod basen
Kowalczyk
basen4
ang 2a - 3 pod
Skowron M.
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
4.
10.50
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
ang 2a - 3 pod
Skowron M.
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
5.
11.45
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
religia pod.
Papież B.
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
naucz. zintegr.
Kowalczyk
SP1
6.
12.40
         
7.
13.35
         
8.
14.30
         
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2b pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
religia pod.
Papież B.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
2.
8.55
ang 2b - 3 pod
Skowron M.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
wf. 2a+2b 2 pod basen
Kowalska K.
basen5
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
wf. 2a+2b 2 pod
Kowalska K.
SG2
3.
9.50
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
ang 2b - 3 pod
Skowron M.
SP2
wf. 2a+2b 2 pod basen
Kowalska K.
basen5
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
4.
10.50
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
ang 2b - 3 pod
Skowron M.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
5.
11.45
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
religia pod.
Papież B.
SP2
naucz. zintegr.
Kowalska K.
SP2
6.
12.40
         
7.
13.35
         
8.
14.30
         
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


4a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
ang2 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP7 - KOM.
przyroda1 pod
Jezierska-Szyba
SP10
ang2 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP8
przyroda2 pod
Jezierska-Szyba
SP6
  polski pod.
Gołębiewska E.
SP6
ang2 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP6
technika1 pod
Dziatkiewicz M.
SP7 - KOM.
2.
8.55
hist. pod
Cieślak J.
SP6
polski pod.
Gołębiewska E.
SP6
matematyka pod
Masłowska_H
SP6
religia pod.
Papież B.
SP6
ang2 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP6
plastyka1 pod
Słomczyńska K.
SP10
3.
9.50
matematyka pod
Masłowska_H
SP6
polski pod.
Gołębiewska E.
SP6
wf. dz 4a - 2 pod basen
Dolata_M
basen6
wf. chł. 4 - 2 pod basen
Świejkowski W.
basen7
l.wych. pod.
Szymańska A.
SP6
polski pod.
Gołębiewska E.
SP6
4.
10.50
polski pod.
Gołębiewska E.
SP6
religia pod.
Papież B.
SP6
wf. dz 4a - 2 pod basen
Dolata_M
basen4
wf. chł. 4 - 2 pod basen
Świejkowski W.
basen5
przyroda pod
Jezierska-Szyba
SP10
matematyka pod
Masłowska_H
SP6
5.
11.45
  matematyka pod
Masłowska_H
SP6
polski pod.
Gołębiewska E.
SP6
wf. dz 4a - 2 pod
Dolata_M
SG3
wf. chł. 4a - 2 pod
Świejkowski W.
SG4
technika2 pod
Dziatkiewicz M.
SP7 - KOM.
ang1 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP6
6.
12.40
  inf.2 pod
A. Kniat
SP7 - KOM.
ang1 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP6
muzyka pod
Dziatkiewicz M.
SP6
wf. dz 4a - 2 pod
Dolata_M
SG3
plastyka2 pod
Słomczyńska K.
SP10
ang1 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP6
7.
13.35
  ang1 4a - 4 pod
Szymańska A.
SP6
inf.1 pod
A. Kniat
SP7 - KOM.
hist. pod
Cieślak J.
SP6
  wf. chł. 4a - 2 pod
Świejkowski W.
SG2
8.
14.30
         
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


5a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
polski pod.
Gołębiewska E.
SP8
  l.wych. pod.
Gołębiewska E.
SP8
ang2 5a - 4 pod
Boguszewski C.
SP8
ang1 5a - 4 pod
Szymańska A.
SP7 - KOM.
biol.2 pod
Adamkiewicz_P
SP8
plastyka1 pod
Słomczyńska K.
SP10
2.
8.55
ang2 5a - 4 pod
Boguszewski C.
SP8
ang1 5a - 4 pod
Szymańska A.
SP10
matematyka pod
Masłowska_H
SP8
religia pod.
Ludwiczak_A
SP8
polski pod.
Gołębiewska E.
SP8
polski pod.
Gołębiewska E.
SP8
3.
9.50
polski pod.
Gołębiewska E.
SP8
religia pod.
Ludwiczak_A
SP8
polski pod.
Gołębiewska E.
SP8
biol. pod
Adamkiewicz_P
SP8
ang1 5a - 4 pod
Szymańska A.
SP8
ang2 5a - 4 pod
Boguszewski C.
SP7 - KOM.
4.
10.50
matematyka pod
Masłowska_H
SP8
ang2 5a - 4 pod
Boguszewski C.
SP8
ang1 5a - 4 pod
Szymańska A.
SP7 - KOM.
polski pod.
Gołębiewska E.
SP8
hist. pod
Cieślak J.
SP8
biol.1 pod
Adamkiewicz_P
SP8
plastyka2 pod
Słomczyńska K.
SP10
5.
11.45
wf. dz 5a - 2 pod
Dolata_M
SG3
hist. pod
Cieślak J.
SP8
wf. chł. 5a - 2 pod basen
Świejkowski W.
basen1
wf. dz 5a - 2 pod basen
Dolata_M
basen2
geogr. pod
Woźniak R.
SP8
matematyka pod
Masłowska_H
SP8
6.
12.40
wf. dz 5a - 2 pod
Dolata_M
SG3
  wf. chł. 5a - 2 pod basen
Świejkowski W.
basen1
wf. dz 5a - 2 pod basen
Dolata_M
basen2
wf. chł. 5a - 2 pod
Świejkowski W.
SG1
matematyka pod
Masłowska_H
SP8
7.
13.35
    technika1 pod
Dziatkiewicz M.
SP8
inf.2 pod
A. Kniat
SP7 - KOM.
wf. chł. 5a - 2 pod
Świejkowski W.
SG4
muzyka pod
Dziatkiewicz M.
SP8
8.
14.30
    inf.1 pod
A. Kniat
SP7 - KOM.
technika2 pod
Dziatkiewicz M.
SP8
   
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


6a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  polski pod.
Gołębiewska E.
SP9
matematyka pod
Masłowska_H
SP9
wdż pod1
Steinmetz_A
SP9
 
2.
8.55
ang 6a - 4 pod
Świejkowska_J
SP9
ang 6a - 4 pod
Świejkowska_J
SP9
polski pod.
Gołębiewska E.
SP9
religia pod.
Ludwiczak_A
SP9
 
3.
9.50
hist. pod
Cieślak J.
SP9
niem 7b + 6a
Andrzejewska_D
czytelnia1
hiszp. 7b + 6a - 3 pod
Kulisz A.
SP9
franc 7b + 6a - 3 pod
Kubicka_G
paw1
inf. pod
Grzegorzewski_P
SP7 - KOM.
polski pod.
Gołębiewska E.
SP9
muzyka pod
Dziatkiewicz M.
SP9
4.
10.50
religia pod.
Ludwiczak_A
SP9
niem 7b + 6a
Andrzejewska_D
czytelnia1
hiszp. 7b + 6a - 3 pod
Kulisz A.
SP9
franc 7b + 6a - 3 pod
Kubicka_G
paw1
przyroda pod
Jezierska-Szyba
SP9
polski pod.
Gołębiewska E.
SP9
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
5.
11.45
matematyka pod
Masłowska_H
SP9
polski pod.
Gołębiewska E.
SP9
hist. pod
Cieślak J.
SP9
technika1 pod
Grzegorzewski_P
SP9
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
6.
12.40
matematyka pod
Masłowska_H
SP9
przyroda pod
Jezierska-Szyba
SP9
l.wych. pod.
Cieślak J.
SP9
ang 6a - 4 pod
Świejkowska_J
SP9
niem 7b + 6a
Andrzejewska_D
A9
hiszp. 7b + 6a - 3 pod
Kulisz A.
SP9
franc 7b + 6a - 3 pod
Kubicka_G
paw1
7.
13.35
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
matematyka pod
Masłowska_H
SP9
polski pod.
Gołębiewska E.
SP9
ang 6a - 4 pod
Świejkowska_J
SP9
plastyka pod
Słomczyńska K.
SP10
8.
14.30
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
       
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


7a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
matematyka pod
Przybylska_U
paw5
polski pod.
Frąckowiak_M
paw5
matematyka pod
Przybylska_U
paw5
fiz.1 pod
Sroka G.
paw5
edb2 - pod
Mikołajczak B.
A9
religia pod.
ks. Korach M.
paw5


ks.
paw5
2.
8.55
ang1 7a - 4 pod
Kałmucka_E
paw5
ang2 7a - 4 pod
Masztalerz E.
D27
ang1 7a - 4 pod
Kałmucka_E
paw5
ang2 7a - 4 pod
Masztalerz E.
D27
matematyka pod
Przybylska_U
paw5
biol. pod
Adamkiewicz_P
paw5
muzyka pod
Dziatkiewicz M.
paw5
3.
9.50
polski pod.
Frąckowiak_M
paw5
hist. pod
Cieślak J.
paw5
geogr. pod
Woźniak R.
paw5
hist. pod
Cieślak J.
paw5
ang1 7a - 4 pod
Kałmucka_E
paw5
ang2 7a - 4 pod
Masztalerz E.
D27
4.
10.50
biol.1 pod
Adamkiewicz_P
paw5
chem.2 pod
Zakrzewska A.
paw3
religia pod.
ks. Korach M.
paw5


ks.
paw5
biol.2 pod
Adamkiewicz_P
paw5
chem.1 pod
Zakrzewska A.
paw3
polski pod.
Frąckowiak_M
paw5
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
5.
11.45
inf.1 pod
Grzegorzewski_P
D26K
fiz.2 pod
Sroka G.
paw5
l.wych. pod.
Frąckowiak_M
paw5
niem 7a - 2 pod
Andrzejewska_D
czytelnia1
franc7a
Ewiak B.
paw5
hisz 7a - 2 pod
Kulisz A.
paw2
niem 7a - 2 pod - kont.
Jaworska_A
D27
polski pod.
Frąckowiak_M
paw5
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
6.
12.40
niem 7a - 2 pod
Andrzejewska_D
paw5
franc7a
Ewiak B.
paw2
hisz 7a - 2 pod
Kulisz A.
D27
niem 7a - 2 pod - kont.
Jaworska_A
D26K
inf.2 pod
Grzegorzewski_P
D26K
fiz. pod
Sroka G.
paw5
chem. pod
Zakrzewska A.
paw5
matematyka pod
Przybylska_U
paw5
7.
13.35
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
  polski pod.
Frąckowiak_M
paw5
geogr. pod
Woźniak R.
paw5
matematyka pod
Przybylska_U
paw5
8.
14.30
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
  ang2 7a - 4 pod
Masztalerz E.
paw5
ang1 7a - 4 pod
Kałmucka_E
paw3
edb1 - pod
Mikołajczak B.
paw4
polski pod.
Frąckowiak_M
paw5
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


7b pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
ang 7b - 4 pod
Boguszewski C.
paw1
matematyka pod
Masłowska_H
paw1
geogr. pod
Woźniak R.
paw1
biol. pod
Adamkiewicz_P
paw1
l.wych. pod.
Boguszewski C.
paw1
2.
8.55
chem. pod
Zakrzewska A.
paw1
ang 7b - 4 pod
Boguszewski C.
paw1
biol. pod
Adamkiewicz_P
paw1
fiz. pod
Sroka G.
paw1
ang 7b - 4 pod
Boguszewski C.
paw1
3.
9.50
inf. pod
Grzegorzewski_P
D26K
niem 7b + 6a
Andrzejewska_D
czytelnia1
hiszp. 7b + 6a - 3 pod
Kulisz A.
SP9
franc 7b + 6a - 3 pod
Kubicka_G
paw1
matematyka pod
Masłowska_H
paw1
matematyka pod
Masłowska_H
paw1
hist. pod
Cieślak J.
paw1
4.
10.50
hist. pod
Cieślak J.
paw1
niem 7b + 6a
Andrzejewska_D
czytelnia1
hiszp. 7b + 6a - 3 pod
Kulisz A.
SP9
franc 7b + 6a - 3 pod
Kubicka_G
paw1
ang 7b - 4 pod
Boguszewski C.
paw1
matematyka pod
Masłowska_H
paw1
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
5.
11.45
polski pod.
Gołębiewska E.
paw1
geogr. pod
Woźniak R.
paw1
muzyka pod
Dziatkiewicz M.
paw1
polski pod.
Gołębiewska E.
paw1
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
6.
12.40
edb1 - pod
Mikołajczak B.
paw1
polski pod.
Gołębiewska E.
paw1
polski pod.
Gołębiewska E.
paw1
polski pod.
Gołębiewska E.
paw1
niem 7b + 6a
Andrzejewska_D
A9
hiszp. 7b + 6a - 3 pod
Kulisz A.
SP9
franc 7b + 6a - 3 pod
Kubicka_G
paw1
7.
13.35
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
polski pod.
Gołębiewska E.
paw1
fiz. pod
Sroka G.
paw1
religia pod.
Ludwiczak_A
paw1
chem. pod
Zakrzewska A.
paw1
8.
14.30
wf. dz. 7a+7b+6a - 4 pod
Wyduba A.
SG1
wf. chł.2 7a+7b+6a - 4 pod
Dolata_M
SG2
wf. chł.1 7a+7b+6a - 4 pod
Mikołajczak B.
SG3
      religia pod.
Ludwiczak_A
paw1
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


8a pod
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
matematyka pod
Udzik_M
paw2
chem.1 pod
Zakrzewska A.
A9
edb1 - pod
Mikołajczak B.
paw2
wos. pod
Cieślak J.
paw2
matematyka pod
Udzik_M
paw2
matematyka pod
Udzik_M
paw2
2.
8.55
religia pod.
ks. Korach M.
paw2


ks.
paw2
hist. pod
Cieślak J.
paw2
ang1 8a - 4 pod
Świejkowska_J
B18K
ang2 8a - 4 pod
Masztalerz E.
paw2
hist. pod
Cieślak J.
paw2
wos. pod
Cieślak J.
paw2
3.
9.50
biol.1 pod
Jezierska-Szyba
paw2
chem.2 pod
Zakrzewska A.
paw1
religia pod.
ks. Korach M.
paw2


ks.
paw2
chem. pod
Zakrzewska A.
paw2
biol. pod
Jezierska-Szyba
paw2
fiz.1 pod
Idziak_W
paw2
inf.2 pod
Grzegorzewski_P
D26K
4.
10.50
polski pod.
Kubiak W.
paw2
ang1 8a - 4 pod
Świejkowska_J
D27
ang2 8a - 4 pod
Masztalerz E.
paw2
franc 8a
Ewiak B.
paw2
niem 8a - 3 pod
Andrzejewska_D
A6
hisz 8a - 3 pod
Kulisz A.
B18K
fiz. pod
Idziak_W
paw2
fiz.2 pod
Idziak_W
paw2
inf.1 pod
Grzegorzewski_P
D26K
5.
11.45
wf. dz. pod.
Wyduba A.
SG1
wf. chł. pod.
Tyrakowski_M
SG2
polski pod.
Kubiak W.
paw2
wf. chł. pod.
Tyrakowski_M
SG1
wf. dz. pod.
Wyduba A.
SG2
niem 8a - 3 pod
Andrzejewska_D
paw2
franc 8a
Ewiak B.
czytelnia1
hisz 8a - 3 pod
Kulisz A.
D27
polski pod.
Kubiak W.
paw2
6.
12.40
wf. dz. pod.
Wyduba A.
SG1
wf. chł. pod.
Tyrakowski_M
SG2
matematyka pod
Udzik_M
paw2
wf. chł. pod.
Tyrakowski_M
SG1
wf. dz. pod.
Wyduba A.
SG2
niem 8a - 3 pod
Andrzejewska_D
paw2
franc 8a
Ewiak B.
czytelnia1
hisz 8a - 3 pod
Kulisz A.
A9
polski pod.
Kubiak W.
paw2
7.
13.35
ang2 8a - 4 pod
Masztalerz E.
paw2
ang1 8a - 4 pod
Świejkowska_J
paw1
matematyka pod
Udzik_M
paw2
polski pod.
Kubiak W.
paw2
polski pod.
Kubiak W.
paw2
geogr. pod
Woźniak R.
paw2
8.
14.30
    edb2 - pod
Mikołajczak B.
paw2
biol.2 pod
Jezierska-Szyba
paw4
ang1 8a - 4 pod
Świejkowska_J
paw3
ang2 8a - 4 pod
Masztalerz E.
paw2
l.wych. pod.
Woźniak R.
paw2
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


3a
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
hiszp. - 3ace - 2
Kulisz A.
A6
niem1
Kubiak_M
B13
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
C21
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
C19
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
A8
matematyka
Udzik_M
C21
wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Wyduba A.
SG2
ppm - 3ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 3ab - 2
Idziak_W
A9
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
B18K
ang - 3abd - 2 - 2dod.
FrąckowiakE.
B13
ang - 3abd - 2 - 1dod.
Szałkowski M.
A5
2.
8.55
matematyka
Udzik_M
C21
chemia
Peplińska_E
A7
biologia
Jezierska-Szyba
A4
wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Wyduba A.
SG2
ppm - 3ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 3ab - 2
Idziak_W
A9
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
B18K
ang - 3abd - 2 - 2dod.
FrąckowiakE.
B13
ang - 3abd - 2 - 1dod.
Szałkowski M.
A5
3.
9.50
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
ang - 3ab - 3
Boguszewski C.
B13
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
biologia
Jezierska-Szyba
A4
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A8
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
ang - 3ab - 3
Boguszewski C.
D27
matematyka
Udzik_M
C21
l-wych
Jezierska-Szyba
A4
4.
10.50
biologia
Jezierska-Szyba
A4
polski
Florczyk_I
C19
polski
Florczyk_I
B13
matematyka
Udzik_M
C21
polski
Florczyk_I
B13
5.
11.45
chemia
Peplińska_E
A7
polski
Florczyk_I
C19
historia i społ.
Pietras J.
C22
ang - 3ab - 3
Boguszewski C.
B13
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
chemia
Peplińska_E
A7
6.
12.40
polski
Florczyk_I
B13
historia i społ.
Pietras J.
C22
biologia
Jezierska-Szyba
A4
chemia
Peplińska_E
A7
chemia
Peplińska_E
A7
7.
13.35
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
A6
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3ace - 2
Kulisz A.
A6
niem1
Kubiak_M
B13
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
A10
religia
ks. Korach M.
A5



ks.
C23
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
B16
8.
14.30
  wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Wyduba A.
SG2
     
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


3b
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
niem. - 3bd - 2
Jaworska_A
A8
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
C21
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
C19
hiszp. - 3bd - 2
Kulisz A.
A10
matematyka
A. Kniat
A6
wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
ppm - 3ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 3ab - 2
Idziak_W
A9
ang - 3abd - 2 - 2dod.
FrąckowiakE.
B13
ang - 3abd - 2 - 1dod.
Szałkowski M.
A5
2.
8.55
chemia
Pluta_K
A7
polski
Przybylska_H
A8
matematyka
A. Kniat
A6
wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
ppm - 3ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 3ab - 2
Idziak_W
A9
ang - 3abd - 2 - 2dod.
FrąckowiakE.
B13
ang - 3abd - 2 - 1dod.
Szałkowski M.
A5
3.
9.50
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
ang - 3ab - 3
Boguszewski C.
B13
ang - 3bd - 3
Szałkowski M.
A10
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
polski
Przybylska_H
A8
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A8
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
ang - 3ab - 3
Boguszewski C.
D27
ang - 3bd - 3
Szałkowski M.
A6
matematyka
A. Kniat
A8
l-wych
Pluta_K
B17
4.
10.50
polski
Przybylska_H
A5
matematyka
A. Kniat
A8
chemia
Pluta_K
A7
polski
Przybylska_H
A8
chemia
Pluta_K
B17
5.
11.45
biologia
Adamkiewicz_P
A4
religia
ks. Korach M.
A8


ks.
A8
chemia
Pluta_K
A7
ang - 3ab - 3
Boguszewski C.
B13
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
ang - 3bd - 3
Szałkowski M.
A8
biologia
Adamkiewicz_P
A4
6.
12.40
religia
ks. Korach M.
C19
biologia
Adamkiewicz_P
A4
historia i społ.
Pietras J.
C24
biologia
Adamkiewicz_P
A4
polski
Przybylska_H
B17
7.
13.35
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
A6
chemia
Pluta_K
A7
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
A9
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
A10
niem. - 3bd - 2
Jaworska_A
A8
hiszp. - 3bd - 2
Kulisz A.
A8
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
B16
8.
14.30
  wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
     
9.
15.25
  historia i społ.
Pietras J.
C22
     
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


3c
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
hiszp. - 3ace - 2
Kulisz A.
A6
ros-3cde-2
Ryfa G.
A5
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
C21
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
C19
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 3ce - 3 -1dod.
Masztalerz E.
A6
ang - 3ce - 3 - 2dod.
Świejkowska_J
A5
wf. - 3cd - chł.
Tyrakowski_M
SG1
wf. - 3cd - dz.
Wyduba A.
SG2
historia i społ.
Durczak-Karlińska
C24
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 3ce - 3 - 2dod.
Świejkowska_J
C19
ang - 3ce - 3 -1dod.
Masztalerz E.
C23
2.
8.55
polski
Szałkowska H.
B16
matematyka
Przybylska_U
C20
wf. - 3cd - chł.
Tyrakowski_M
SG1
wf. - 3cd - dz.
Wyduba A.
SG2
polski
Szałkowska H.
B13
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 3ce - 3 - 2dod.
Świejkowska_J
C19
ang - 3ce - 3 -1dod.
Masztalerz E.
C23
3.
9.50
ang - 3ce - 3 gr.2
Masztalerz E.
D27
ang - 3ce - 3 gr. 1
FrąckowiakE.
B17
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
matematyka
Przybylska_U
C20
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A8
ang - 3ce - 3 gr.2
Masztalerz E.
A9
ang - 3ce - 3 gr. 1
FrąckowiakE.
A10
polski
Szałkowska H.
B13
l-wych
Tomalak_T
B15
4.
10.50
matematyka
Przybylska_U
C20
fizyka
Tomalak_T
B15
polski
Szałkowska H.
A8
matematyka
Przybylska_U
C20
fizyka
Tomalak_T
B15
5.
11.45
matematyka
Przybylska_U
C20
fizyka
Tomalak_T
B15
matematyka
Przybylska_U
C20
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
ang - 3ce - 3 gr. 1
FrąckowiakE.
A10
ang - 3ce - 3 gr.2
Masztalerz E.
C24
matematyka
Przybylska_U
C20
6.
12.40
fizyka
Tomalak_T
B15
polski
Szałkowska H.
B13
matematyka
Przybylska_U
C20
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
wf. - 3cd - dz.
Wyduba A.
SG1
wf. - 3cd - chł.
Tyrakowski_M
SG2
7.
13.35
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
A6
niem1
Jaworska_A
A8
historia i społ.
Durczak-Karlińska
C24
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3ace - 2
Kulisz A.
A6
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
A10
ros-3cde-2
Ryfa G.
A5
doradztwo zawodowe
Zakrzewska A.
C23
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
B16
niem1
Jaworska_A
A8
8.
14.30
  religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
  inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
 
9.
15.25
  inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
  inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
 
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


3d
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
niem. - 3bd - 2
Jaworska_A
A8
ros-3cde-2
Ryfa G.
A5
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
C21
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
C19
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
A8
hiszp. - 3bd - 2
Kulisz A.
A10
wf. - 3cd - chł.
Tyrakowski_M
SG1
wf. - 3cd - dz.
Wyduba A.
SG2
wf-dz
Dolata_M
SG3
matematyka
Przybylska_U
C20
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
B18K
ang - 3abd - 2 - 2dod.
FrąckowiakE.
B13
etf. - 3d
Frąckowiak_M
B16
ang - 3abd - 2 - 1dod.
Szałkowski M.
A5
2.
8.55
matematyka
Przybylska_U
C20
polski
Frąckowiak_M
B16
wf. - 3cd - chł.
Tyrakowski_M
SG1
wf. - 3cd - dz.
Wyduba A.
SG2
wf-dz
Dolata_M
SG3
polski
Frąckowiak_M
B16
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
B18K
ang - 3abd - 2 - 2dod.
FrąckowiakE.
B13
etf. - 3d
Frąckowiak_M
B16
ang - 3abd - 2 - 1dod.
Szałkowski M.
A5
3.
9.50
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
ang - 3bd - 3
Szałkowski M.
A10
ang - 3de - 3
Kałmucka_E
B18K
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
polski
Frąckowiak_M
B16
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A8
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
ang - 3bd - 3
Szałkowski M.
A6
ang - 3de - 3
Kałmucka_E
A7
polski
Frąckowiak_M
B16
l-wych
Frąckowiak_M
B16
4.
10.50
polski
Frąckowiak_M
B16
wos
Durczak-Karlińska
C24
historia
Durczak-Karlińska
C24
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
wos
Durczak-Karlińska
C24
5.
11.45
polski
Frąckowiak_M
B16
historia
Durczak-Karlińska
C24
polski
Frąckowiak_M
B16
ang - 3abd - 3
Świejkowska_J
C19
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
ang - 3bd - 3
Szałkowski M.
A8
ang - 3de - 3
Kałmucka_E
C21
polski
Frąckowiak_M
B16
6.
12.40
historia
Durczak-Karlińska
C24
matematyka
Przybylska_U
C20
polski
Frąckowiak_M
B16
przyroda
Stolecka_E
D28
wf. - 3cd - dz.
Wyduba A.
SG1
wf. - 3cd - chł.
Tyrakowski_M
SG2
wf-dz
Dolata_M
SG3
7.
13.35
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
A6
matematyka
Przybylska_U
C20
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
A9
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
A10
ros-3cde-2
Ryfa G.
A5
niem. - 3bd - 2
Jaworska_A
A8
hiszp. - 3bd - 2
Kulisz A.
A8
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
B16
8.
14.30
  przyroda
Stolecka_E
D28
     
9.
15.25
  religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
     
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


3e
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
hiszp. - 3ace - 2
Kulisz A.
A6
ros-3cde-2
Ryfa G.
A5
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
C21
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
C19
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
A8
ang - 3ce - 3 -1dod.
Masztalerz E.
A6
ang - 3ce - 3 - 2dod.
Świejkowska_J
A5
polski
Szałkowska H.
B16
wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Dolata_M
SG4
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
B18K
ang - 3ce - 3 - 2dod.
Świejkowska_J
C19
ekon. w prakt.
Szczerbań_J
C21
ang - 3ce - 3 -1dod.
Masztalerz E.
C23
2.
8.55
geografia
Stolecka_E
D28
matematyka
Udzik_M
C21
polski
Szałkowska H.
B16
wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Dolata_M
SG4
niem. - 3ade - 3 dod.
Kubiak_M
B18K
ang - 3ce - 3 - 2dod.
Świejkowska_J
C19
ekon. w prakt.
Szczerbań_J
C21
ang - 3ce - 3 -1dod.
Masztalerz E.
C23
3.
9.50
ang - 3ce - 3 gr.2
Masztalerz E.
D27
ang - 3ce - 3 gr. 1
FrąckowiakE.
B17
ang - 3de - 3
Kałmucka_E
B18K
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
matematyka
Udzik_M
C21
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A8
ang - 3de - 3
Kałmucka_E
A7
ang - 3ce - 3 gr.2
Masztalerz E.
A9
ang - 3ce - 3 gr. 1
FrąckowiakE.
A10
geografia
Stolecka_E
D28
l-wych
P. Goździaszek
C24
4.
10.50
polski
Szałkowska H.
B13
geografia
Stolecka_E
D28
geografia
Stolecka_E
D28
polski
Szałkowska H.
B16
matematyka
Udzik_M
C21
5.
11.45
religia
ks. Korach M.
C19


ks.
C19
polski
Szałkowska H.
D28
matematyka
Udzik_M
C21
niem. - 3abcde - 3
Kubiak_M
A9
ang - 3ce - 3 gr. 1
FrąckowiakE.
A10
ang - 3de - 3
Kałmucka_E
C21
ang - 3ce - 3 gr.2
Masztalerz E.
C24
matematyka
Udzik_M
C21
6.
12.40
matematyka
Udzik_M
C21
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
matematyka
Udzik_M
C21
matematyka
Udzik_M
C21
historia i społ.
P. Goździaszek
C22
7.
13.35
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
A6
niem1
Kubiak_M
B13
historia i społ.
P. Goździaszek
C22
fran. - 3abcde - pod.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3ace - 2
Kulisz A.
A6
ang - 3abcde - 2
Masztalerz E.
A10
ros-3cde-2
Ryfa G.
A5
ekon. w prakt.
Szczerbań_J
C21
franc - 3abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 3abcde - 2 - kont.
Kulisz A.
B16
niem1
Kubiak_M
B13
8.
14.30
  wf. - 3abe - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Dolata_M
SG4
     
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2a
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
biol1
Adamkiewicz_P
A4
chem2
Peplińska_E
A7
matematyka
Udzik_M
C21
niem - 2ade -2
Andrzejewska_D
A5
niem. - 2ab - 2
Kubiak_M
A10
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A9
hiszp. - 2ae - 2
Kulisz A.
A10
hiszp. - 2ae - 2
Kulisz A.
A6
2.
8.55
chem1
Peplińska_E
A9
biol2
Adamkiewicz_P
A4
polski
Florczyk_I
B13
polski
Florczyk_I
C22
chemia
Peplińska_E
A7
historia i społ.
P. Goździaszek
C22
3.
9.50
matematyka
Udzik_M
C21
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A10
ang - 2ac - 3 gr.1
Świejkowska_J
C19
ang - 2ac - 3 gr.2
Masztalerz E.
D27
ang - 2ab - 3
Kałmucka_E
A9
polski
Florczyk_I
C22
wf. - 2ab - dz. gr.2
Zwierzyński
SG1
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG2
wf. - 2ab - dz.gr.1
Dolata_M
SG3
l-wych
Peplińska_E
A7
4.
10.50
matematyka
Udzik_M
C21
biol1
Adamkiewicz_P
A4
chem2
Peplińska_E
A7
matematyka
Udzik_M
C21
biologia
Adamkiewicz_P
A4
chemia
Peplińska_E
A7
5.
11.45
polski
Florczyk_I
C22
biol2
Adamkiewicz_P
A4
chem1
Peplińska_E
A7
biol1
Adamkiewicz_P
A6
chem2
Peplińska_E
A9
biologia
Adamkiewicz_P
A4
ang - 2ac - 3 gr.1
Świejkowska_J
C19
ang - 2ac - 3 gr.2
Masztalerz E.
A5
ang - 2ab - 3
Kałmucka_E
B18K
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
6.
12.40
historia i społ.
P. Goździaszek
C22
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG1
wf. - 2ab - dz.gr.1
Dolata_M
SG2
wf. - 2ab - dz. gr.2
Zwierzyński
SG3
chem1
Peplińska_E
A9
biol2
Adamkiewicz_P
A6
ppm. - 2ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 2ab - 2
Idziak_W
B15
ang - 2ab - 2 - dod.
FrąckowiakE.
C19
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
ang - 2ac - 3 gr.1
Świejkowska_J
C19
ang - 2ac - 3 gr.2
Masztalerz E.
A5
ang - 2ab - 3
Kałmucka_E
B18K
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
7.
13.35
religia
Ludwiczak_A
C23
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG1
wf. - 2ab - dz.gr.1
Dolata_M
SG2
wf. - 2ab - dz. gr.2
Zwierzyński
SG3
religia
Ludwiczak_A
A4
ppm. - 2ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 2ab - 2
Idziak_W
B15
ang - 2ab - 2 - dod.
FrąckowiakE.
C19
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
biologia
Adamkiewicz_P
A4
8.
14.30
niem - 2ade -2
Andrzejewska_D
A5
franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
niem. - 2ab - 2
Kubiak_M
B13
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A7
    franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A8
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A6
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A8
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2b
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C24
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
C23
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
niem. - 2ab - 2
Kubiak_M
A10
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A9
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
B15
hiszp.- 2bc - 2
Kulisz A.
B13
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
A8
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
A5
biologia - grupa 2b
Jezierska-Szyba
A4
2.
8.55
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C24
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
C23
matematyka
A. Kniat
B17
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
historia - 2b grupa.
Durczak-Karlińska
C24
historia i społ. - 2b grupa.
P. Goździaszek
C22
przyroda - 2b grupa
Pluta_K
A9
biologia - grupa 2b
Jezierska-Szyba
A4
3.
9.50
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
historia - 2b grupa.
Durczak-Karlińska
C22
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C23
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
B13
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A10
ang - 2ab - 3
Kałmucka_E
A9
matematyka
A. Kniat
A5
wf. - 2bd - dz.
Gruchalski_S
SG4
wf. - 2bd - dz.
Wyduba A.
SG5
wf. - 2ab - dz. gr.2
Zwierzyński
SG1
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG2
wf. - 2ab - dz.gr.1
Dolata_M
SG3
l-wych
Przybylska_H
D28
4.
10.50
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
historia - 2b grupa.
Durczak-Karlińska
C22
biologia - grupa 2b
Jezierska-Szyba
A6
polski grupa 2b
Przybylska_H
B17
matematyka
A. Kniat
A5
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
historia - 2b grupa.
Durczak-Karlińska
C24
polski
Przybylska_H
D28
5.
11.45
biologia - grupa 2b
Jezierska-Szyba
A6
polski grupa 2b
Przybylska_H
A5
biologia - grupa 2b
Jezierska-Szyba
A6
polski grupa 2b
Przybylska_H
B17
polski
Przybylska_H
B17
biologia - grupa 2b
Jezierska-Szyba
A6
polski grupa 2b
Przybylska_H
B16
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
D27
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C23
ang - 2ab - 3
Kałmucka_E
B18K
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
6.
12.40
polski
Przybylska_H
A6
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG1
wf. - 2ab - dz.gr.1
Dolata_M
SG2
wf. - 2ab - dz. gr.2
Zwierzyński
SG3
wf. - 2bd - dz.
Wyduba A.
SG4
wf. - 2bd - dz.
Gruchalski_S
SG5
polski
Przybylska_H
B17
ppm. - 2ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 2ab - 2
Idziak_W
B15
etf. - 2bd
Wencek_B
B16
ang - 2ab - 2 - dod.
FrąckowiakE.
C19
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
D27
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C23
ang - 2ab - 3
Kałmucka_E
B18K
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
7.
13.35
matematyka
A. Kniat
A4
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG1
wf. - 2ab - dz.gr.1
Dolata_M
SG2
wf. - 2ab - dz. gr.2
Zwierzyński
SG3
wf. - 2bd - dz.
Gruchalski_S
SG4
wf. - 2bd - dz.
Wyduba A.
SG5
historia i społ. - 2b grupa.
P. Goździaszek
C22
przyroda - 2b grupa
Pluta_K
A7
ppm. - 2ab - 2
Szyba_W
A10
fiz. dla med. - 2ab - 2
Idziak_W
B15
etf. - 2bd
Wencek_B
B16
ang - 2ab - 2 - dod.
FrąckowiakE.
C19
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
religia
Ludwiczak_A
A5
8.
14.30
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
A6
franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
niem. - 2ab - 2
Kubiak_M
B13
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A7
religia
Ludwiczak_A
A8
  franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A8
hiszp.- 2bc - 2
Kulisz A.
A5
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A6
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A8
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2c
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
matematyka
Masłowska_H
B15
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A9
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
B15
hiszp.- 2bc - 2
Kulisz A.
B13
hiszp. - 2cd - 2
Poniedziałek E.
B17
niem1
Jaworska_A
A8
matematyka
Masłowska_H
B15
matematyka
Masłowska_H
B15
2.
8.55
matematyka
Masłowska_H
B15
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
matematyka
Masłowska_H
B15
matematyka
Masłowska_H
B15
3.
9.50
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A10
ang - 2ac - 3 gr.1
Świejkowska_J
C19
ang - 2ac - 3 gr.2
Masztalerz E.
D27
ang - 2ce - 3
Boguszewski C.
C24
polski
Frąckowiak_M
B16
historia i społ.
P. Goździaszek
C24
l-wych
Świejkowska_J
C19
4.
10.50
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
wf-chł
Tyrakowski_M
SG1
wf-dz
Gruchalski_S
SG2
matematyka
Masłowska_H
B15
chemia - 2b + 2c grupa
Peplińska_E
A7
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
polski
Frąckowiak_M
B16
5.
11.45
religia
Ludwiczak_A
B17
wf-chł
Tyrakowski_M
SG1
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
matematyka
Masłowska_H
B15
wf-dz
Gruchalski_S
SG1
wf-chł
Tyrakowski_M
SG2
ang - 2ac - 3 gr.1
Świejkowska_J
C19
ang - 2ac - 3 gr.2
Masztalerz E.
A5
ang - 2ce - 3
Boguszewski C.
A6
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
6.
12.40
polski
Frąckowiak_M
B16
matematyka
Masłowska_H
B15
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
inf. 2ce
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 2ce - 2 - dod.
Masztalerz E.
B18K
ang - 2ac - 3 gr.1
Świejkowska_J
C19
ang - 2ac - 3 gr.2
Masztalerz E.
A5
ang - 2ce - 3
Boguszewski C.
A6
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
7.
13.35
polski
Frąckowiak_M
B16
religia
Ludwiczak_A
A4
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
inf. 2ce
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 2ce - 2 - dod.
Masztalerz E.
B18K
historia i społ.
P. Goździaszek
C24
8.
14.30
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
A6
niem1
Jaworska_A
A8
franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A7
    franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A8
hiszp. - 2cd - 2
Poniedziałek E.
A6
hiszp.- 2bc - 2
Kulisz A.
A5
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A6
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A8
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2d
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C24
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
C23
  niem - 2ade -2
Andrzejewska_D
A5
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A9
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
B15
hiszp. - 2cd - 2
Poniedziałek E.
B17
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
A8
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
A5
historia
Pietras J.
C22
2.
8.55
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C24
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
C23
  matematyka
Udzik_M
C21
polski
Wencek_B
A5
matematyka
Udzik_M
D28
3.
9.50
polski
Wencek_B
A6
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C23
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
B13
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A10
matematyka
Udzik_M
C21
wf. - 2bd - dz.
Gruchalski_S
SG4
wf. - 2bd - dz.
Wyduba A.
SG5
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG2
l-wych
Pietras J.
C22
4.
10.50
polski
Wencek_B
A6
polski
Wencek_B
B16
historia
Pietras J.
C22
religia
Ludwiczak_A
A6
polski
Wencek_B
A4
5.
11.45
matematyka
Udzik_M
C21
polski
Wencek_B
B16
polski
Wencek_B
A8
przyroda
Pluta_K
A7
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
D27
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C23
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
6.
12.40
religia
Ludwiczak_A
C23
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG1
wf. - 2bd - dz.
Wyduba A.
SG4
wf. - 2bd - dz.
Gruchalski_S
SG5
polski
Wencek_B
A8
wos z ele. prawa
Durczak-Karlińska
C24
etf. - 2bd
Wencek_B
B16
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
ang - 2bd - 6 - gr.2
FrąckowiakE.
D27
ang - 2bd - 6 - gr. 1
Kuderska J.
C23
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
7.
13.35
historia
Pietras J.
C22
wf - 2abd - chł
Kosiński T.
SG1
wf. - 2bd - dz.
Gruchalski_S
SG4
wf. - 2bd - dz.
Wyduba A.
SG5
  wos z ele. prawa
Durczak-Karlińska
C24
etf. - 2bd
Wencek_B
B16
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
przyroda
Pluta_K
A7
8.
14.30
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
A6
niem - 2ade -2
Andrzejewska_D
A5
franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A7
historia
Pietras J.
A5
  franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A8
hiszp. - 2cd - 2
Poniedziałek E.
A6
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A6
hiszp. -2abcd - 2 kont.
Kulisz A.
A8
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


2e
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
wf-chł
Dolata_M
SG1
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
geografia
Stolecka_E
D28
niem - 2ade -2
Andrzejewska_D
A5
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A9
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
B15
hiszp. - 2ae - 2
Kulisz A.
A10
hiszp. - 2ae - 2
Kulisz A.
A6
2.
8.55
wf-chł
Dolata_M
SG1
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
geografia
Stolecka_E
D28
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
geografia
Stolecka_E
D28
matematyka
Przybylska_U
C20
religia
Ludwiczak_A
A7
3.
9.50
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
geografia
Stolecka_E
D28
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A10
ang - 2ce - 3
Boguszewski C.
C24
ang1
Szałkowski M.
B17
matematyka
Przybylska_U
C20
matematyka
Przybylska_U
C20
l-wych
Dolata_M
C23
4.
10.50
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
geografia
Stolecka_E
D28
matematyka
Przybylska_U
C20
matematyka
Przybylska_U
C20
fizyka - 2ce
Tomalak_T
B15
geografia
Stolecka_E
D28
matematyka
Przybylska_U
C20
5.
11.45
historia i społ.
P. Goździaszek
C24
matematyka
Przybylska_U
C20
polski
Florczyk_I
C23
polski
Florczyk_I
B15
ang1
Szałkowski M.
C24
ang - 2ce - 3
Boguszewski C.
A6
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
6.
12.40
matematyka
Przybylska_U
C20
religia
Ludwiczak_A
C24
polski
Florczyk_I
C23
inf. 2ce
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 2ce - 2 - dod.
Masztalerz E.
B18K
ang - 2e - 2 - dod.
Kałmucka_E
A6
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
ang1
Szałkowski M.
C24
ang - 2ce - 3
Boguszewski C.
A6
niem. - 2abcde - 3
Jaworska_A
A8
7.
13.35
matematyka
Przybylska_U
C20
polski
Florczyk_I
B15
wf-dz
Dolata_M
SG1
inf. 2ce
Grzegorzewski_P
D26K
ang - 2e - 2 - dod.
Kałmucka_E
A6
niem. - 2abde - 2 dod.
Jaworska_A
D27
ang - 2ce - 2 - dod.
Masztalerz E.
B18K
wf-dz
Dolata_M
SG1
8.
14.30
ros - 2bcde - 2
Ryfa G.
A6
niem - 2ade -2
Andrzejewska_D
A5
franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A9
ang - 2abcde - 2
Masztalerz E.
C19
historia i społ.
P. Goździaszek
C22
  franc - 2abcde - 2 kont.
Steinmetz_A
A8
franc - 2abcde - 2 podst.
Steinmetz_A
A6
wf-dz
Dolata_M
SG1
9.
15.25
  wf-chł
Dolata_M
SG2
     
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1a
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  wf. - 1ae - dz.
Dolata_M
SG1
wf-dz
Wyduba A.
SG2
chem1
Peplińska_E
A7
  wf. - 1ae - dz.
Dolata_M
SG4
wf-dz
Wyduba A.
SG5
2.
8.55
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
B17
hiszp.- 1ab - 2
Kulisz A.
C22
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
C19
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A6
niem. - 1ab - 2
Kubiak_M
B13
wf. - 1ae - dz.
Dolata_M
SG1
wf-dz
Wyduba A.
SG2
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A9
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
D27
niem. - 1ab - 2
Kubiak_M
B17
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
A10
hiszp.- 1ab - 2
Kulisz A.
A8
biol1
Adamkiewicz_P
A6
fiz2
Tomalak_T
B17
3.
9.50
matematyka
A. Kniat
A5
fiz1
Tomalak_T
B15
biol2
Adamkiewicz_P
A6
geografia
Stolecka_E
D28
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Szałkowski M.
A9
l-wych
Adamkiewicz_P
A6
4.
10.50
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.2
Szyba_W
A10
religia
Ludwiczak_A
C23
polski
Wencek_B
C23
matematyka
A. Kniat
B17
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Szałkowski M.
A9
5.
11.45
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A8
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C23
ang1
Szałkowski M.
D27
matematyka
A. Kniat
C23
historia
Durczak-Karlińska
C24
matematyka
A. Kniat
B17
polski
Wencek_B
B15
6.
12.40
polski
Wencek_B
A8
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Szałkowski M.
C21
wok
Sobczak_A
C22
religia
Ludwiczak_A
B17
polski
Wencek_B
B15
7.
13.35
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.1
Szyba_W
A10
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Szałkowski M.
C21
wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG2
chem2
Peplińska_E
A7
przedsięb
Szczerbań_J
B15
8.
14.30
przedsięb
Szczerbań_J
A4
historia
Durczak-Karlińska
C24
wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG2
  wos
P. Goździaszek
C22
9.
15.25
  wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG1
     
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1b
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
chem1
Pluta_K
A9
      matematyka
A. Kniat
A8
2.
8.55
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
B17
hiszp.- 1ab - 2
Kulisz A.
C22
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
C19
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A6
niem. - 1ab - 2
Kubiak_M
B13
  ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A9
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
D27
niem. - 1ab - 2
Kubiak_M
B17
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
A10
hiszp.- 1ab - 2
Kulisz A.
A8
matematyka
A. Kniat
A8
3.
9.50
wok
Sobczak_A
B16
chem2
Pluta_K
A7
biol1
Jezierska-Szyba
A4
fiz2
Tomalak_T
B17
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Masztalerz E.
A4
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
B17
l-wych
A. Kniat
A8
4.
10.50
matematyka
A. Kniat
A8
historia
P. Goździaszek
C22
historia
P. Goździaszek
C19
przedsięb
Szczerbań_J
A5
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Masztalerz E.
A8
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
C23
5.
11.45
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A8
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C23
ang1
Masztalerz E.
B18K
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
paw2
wos
P. Goździaszek
C22
matematyka
A. Kniat
C19
religia
Ludwiczak_A
A5
polski
Florczyk_I
B13
6.
12.40
inf.1
A. Kniat
B18K
ed. dla bez.2
Szyba_W
A10
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Masztalerz E.
A6
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
A9
religia
Ludwiczak_A
C19
polski
Florczyk_I
A5
polski
Florczyk_I
B13
7.
13.35
przedsięb
Szczerbań_J
A7
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
Masztalerz E.
A6
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
A9
wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG2
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
geografia
Stolecka_E
D28
biol2
Jezierska-Szyba
A6
fiz1
Tomalak_T
B17
8.
14.30
  polski
Florczyk_I
B16
wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG2
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
inf.2
A. Kniat
B18K
ed. dla bez.1
Szyba_W
A10
 
9.
15.25
  wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Gruchalski_S
SG3
     
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1c
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
        religia
Ludwiczak_A
C24
2.
8.55
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
B17
niem1
Andrzejewska_D
A5
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
C19
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A6
biol1
Jezierska-Szyba
A4
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A9
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
D27
niem1
Andrzejewska_D
A5
hiszp. - 1cd - 2 pod.
Poniedziałek E.
C19
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
A10
biol2
Jezierska-Szyba
A4
historia
Durczak-Karlińska
C24
3.
9.50
matematyka
Przybylska_U
C20
geografia
Stolecka_E
D28
religia
Ludwiczak_A
C23
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.1
Szyba_W
A10
l-wych
Przybylska_U
C20
4.
10.50
ang2
Świejkowska_J
C19
ang1
Kałmucka_E
A9
wf-chł
Dolata_M
SG3
wf-dz
Wyduba A.
SG4
polski
Frąckowiak_M
B16
ang2
Świejkowska_J
C19
ang1
Kałmucka_E
A9
przedsięb
Szczerbań_J
A6
5.
11.45
fiz1
Tomalak_T
B15
chem2
Pluta_K
A9
wf-chł
Dolata_M
SG2
wf-dz
Wyduba A.
SG4
ang2
Świejkowska_J
A5
ang1
Kałmucka_E
A10
matematyka
Przybylska_U
C20
fiz2
Tomalak_T
B17
chem1
Pluta_K
A9
6.
12.40
wok
Sobczak_A
A4
polski
Frąckowiak_M
B16
ang2
Świejkowska_J
A5
ang1
Kałmucka_E
A10
matematyka
Przybylska_U
C20
polski
Frąckowiak_M
B16
7.
13.35
historia
Durczak-Karlińska
C24
polski
Frąckowiak_M
B16
matematyka
Przybylska_U
C20
wos
P. Goździaszek
C22
ang1
Kałmucka_E
C21
ang2
Świejkowska_J
C19
8.
14.30
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.2
Szyba_W
A10
    przedsięb
Szczerbań_J
C22
 
9.
15.25
wf-dz
Wyduba A.
SG1
wf-chł
Dolata_M
SG2
    hiszp. - 1cd - 2 pod.
Poniedziałek E.
A6
 
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1d
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  matematyka
Przybylska_U
C20
    matematyka
Przybylska_U
C20
2.
8.55
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
B17
niem. - 1de - 2
Jaworska_A
A8
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
C19
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A6
polski
Udzik_B
A5
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A9
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
D27
hiszp. - 1cd - 2 pod.
Poniedziałek E.
C19
niem. - 1de - 2
Jaworska_A
A8
hiszp. - 1de - 2 pod.
Kulisz A.
C23
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
A10
  matematyka
Przybylska_U
C20
3.
9.50
biologia
Adamkiewicz_P
A4
polski
Udzik_B
A5
historia
Pietras J.
C24
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
FrąckowiakE.
A7
l-wych
Udzik_B
A5
4.
10.50
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
wos
Pietras J.
A5
fizyka
Tomalak_T
B17
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.2
Szyba_W
A10
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
FrąckowiakE.
A10
5.
11.45
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A8
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C23
ang1
FrąckowiakE.
A10
historia
Pietras J.
A5
wok
Sobczak_A
B13
geografia
Stolecka_E
D28
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.1
Szyba_W
A10
6.
12.40
polski
Udzik_B
A5
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
FrąckowiakE.
A10
przedsięb
Szczerbań_J
B13
przedsięb
Szczerbań_J
A8
 
7.
13.35
polski
Udzik_B
A5
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang1
FrąckowiakE.
A10
wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG2
wf-dz
Wyduba A.
SG4
matematyka
Przybylska_U
C20
 
8.
14.30
  chemia
Pluta_K
A7
wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG2
wf-dz
Wyduba A.
SG4
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
C23
 
9.
15.25
  wf. - 1abd - chł.
Kosiński T.
SG1
wf-dz
Wyduba A.
SG4
  hiszp. - 1cd - 2 pod.
Poniedziałek E.
A6
hiszp. - 1de - 2 pod.
Kulisz A.
A5
 
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1e
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
fiz1
Tomalak_T
B17
wf. - 1ae - dz.
Dolata_M
SG1
wf-chł
Gruchalski_S
SG3
    wf. - 1ae - dz.
Dolata_M
SG4
wf-chł
Gruchalski_S
SG6
2.
8.55
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
B17
niem. - 1de - 2
Jaworska_A
A8
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
C19
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A6
wf. - 1ae - dz.
Dolata_M
SG1
wf-chł
Gruchalski_S
SG3
ros. - 1 abcde - 2
Ryfa G.
A9
ang - 1abcde - 2
Szałkowski M.
D27
niem. - 1de - 2
Jaworska_A
A8
hiszp. - 1de - 2 pod.
Kulisz A.
C23
franc. - 1abcde - 2
Steinmetz_A
A10
matematyka
Udzik_M
C21
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
B11-aula
3.
9.50
religia
ks. Korach M.
C23


ks.
B11-aula
polski
Wencek_B
C22
polski
Wencek_B
B15
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
B17
ang1
Kałmucka_E
A6
l-wych
Udzik_M
C21
4.
10.50
historia
P. Goździaszek
C24
matematyka
Udzik_M
C21
wok
Sobczak_A
A4
polski
Wencek_B
C22
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
C23
ang1
Kałmucka_E
D27
5.
11.45
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A8
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C23
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
paw2
ang1
Kałmucka_E
B13
matematyka
Udzik_M
C21
historia
P. Goździaszek
D28
polski
Wencek_B
C22
przedsięb
Szczerbań_J
D28
6.
12.40
przedsięb
Szczerbań_J
A7
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
A9
ang1
Kałmucka_E
A8
geografia
Stolecka_E
D28
wos
P. Goździaszek
C22
matematyka
Udzik_M
C21
7.
13.35
fiz2
Tomalak_T
B15
niem. - 1abde - 5
Andrzejewska_D
A5
ang - 1a+1b+1d+1e - 5
Świejkowska_J
C19
ang - 1b+1e - 5
Boguszewski C.
A9
ang1
Kałmucka_E
A8
  biol1
Jezierska-Szyba
A4
chem2
Pluta_K
A9
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.2
Szyba_W
A10
8.
14.30
      biol2
Jezierska-Szyba
A4
chem1
Pluta_K
A7
ed. dla bez.1
Szyba_W
A10
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
9.
15.25
      hiszp. - 1de - 2 pod.
Kulisz A.
A5
 
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    


1f
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
inf.1
Grzegorzewski_P
D26K
ed. dla bez.2
Szyba_W
A10
biol1
Adamkiewicz_P
A4
biol2
Adamkiewicz_P
A4
matematyka
A. Kniat
C21
fiz1
Tomalak_T
B17
chem2
Pluta_K
A7
2.
8.55
ed. dla bez.1
Szyba_W
A10
inf.2
Grzegorzewski_P
D26K
historia
Durczak-Karlińska
C22
wok
Sobczak_A
B13
ang2
FrąckowiakE.
C19
ang1
Szałkowski M.
C23
wf-chł
Gruchalski_S
SG3
wf-dz
Dolata_M
SG4
3.
9.50
hiszp. 1
Kulisz A.
C24
niem1
Jaworska_A
A8
wf-dz
Dolata_M
SG1
wf-chł
Gruchalski_S
SG2
polski
Szałkowska H.
B13
niem1
Jaworska_A
C23
hiszp. 1
Kulisz A.
B15
l-wych
Szałkowska H.
B13
4.
10.50
ang1
Szałkowski M.
D27
ang2
FrąckowiakE.
B17
polski
Szałkowska H.
B13
ang2
FrąckowiakE.
A9
ang1
Szałkowski M.
A10
wf-dz
Dolata_M
SG1
wf-chł
Gruchalski_S
SG2
matematyka
A. Kniat
C22
5.
11.45
matematyka
A. Kniat
D28
ang1
Szałkowski M.
A9
ang2
FrąckowiakE.
A10
religia
Ludwiczak_A
A4
przedsięb
Szczerbań_J
C23
matematyka
A. Kniat
C22
6.
12.40
geografia
Stolecka_E
D28
chem1
Pluta_K
A7
fiz2
Tomalak_T
B17
niem1
Jaworska_A
A7
hiszp. 1
Kulisz A.
B15
polski
Szałkowska H.
B13
przedsięb
Szczerbań_J
A4
7.
13.35
wos
P. Goździaszek
C21
  historia
Durczak-Karlińska
C24
polski
Szałkowska H.
B13
 
8.
14.30
religia
Ludwiczak_A
C21
       
9.
15.25
         
10.
16.15
         
11.
17.05
  ..... .....    

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl