Samorząd Uczniowski LO

W roku szkolnym 2014/2015 władzę uczniowską objęli:

Przewodniczący: Gabriela Bartniczak
Zastępcy: Zuzanna Ostojska, Laura Andrzejewska
Sekretarz: Natalia Drewniak, Julia Wechczyńska
Skrbnicy: Kinga Obecna, Daria Marciniak
Członkowie: Paula Borowska, Aneta Derwich, Wiktoria Krajewska, Klaudia Matysiak, Agata Marchwiak, Nela Kasprzak, Karolina Kobylska, Dominika Kobylska, Damian Mikołajczak, Szymon Radziejewski, Agata Studzińska, Zofia Łuczak, Adrianna Pańczak, Natalia Mąka, Joanna Pietrzak, Marcin Michalski, Krzysztof Maćkowiak, Aleksandra Golińska, Patrycja Grzelak, Alicja Stachowska, Natalia Garbarek.

Opiekę nad SU ze strony nauczycieli sprawują: p. Małgorzata Walasiak–Biernacka, p. Joanna Świjkowska, p. Iwona Szczepaniak.

W tym roku kontynuujemy tradycję naszego LO, w której to cała społeczność szkolna angażuje się w pracę obejmując dyżur w wyznaczonym terminie. Każda klasa ma wówczas za zadanie dbać o wizualną stronę szkoły oraz zorganizować imprezę okolicznościową.